Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Technika » Sodui, daržui, miškui » Patalpinti skelbimą

iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.)

iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.)

1
Parašykite autoriui
+37061600222
Ričardas (Kaunas)

Reklama
Jeigu norite valyti savo ūkį moderniai, iAGRO Jums gali pasiūlyti inovatyvių tiksliosios žemdirbystės produktų. Visada randame optimalius sprendimus visoms žemės ūkio darbų operacijoms. Galime sumontuoti „Trimble“ automatinio vairavimo sistemas, kurios vairuoja traktorius iki 2.5 cm tikslumo, kurios tuo pačiu metu gali valdyti ISOBUS padargų sekcijas, naudoti kintamos normos tręšimo žemėlapius, kaupti ir siųsti duomenis apie atliktus darbus ir atlikti dar daugybę kitų papildomų funkcijų. Taip pat turime tokius prietaisus kaip grūdų drėgnomačiai, kurie matuoja drėgmę net iki 0,1% tikslumu bei „Wintex“ dirvos mėginių paėmimo įrangą, kuri gali paimti net du mėginius vienu metu.
Mūsų naujausios „Trimble“ lygiagretaus vairavimo sistemos bus praktiškiausias sprendimas darbams už prieinamą kainą. Mes Jums galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį. „iAGRO“ specialistai Jums suteiks išsamią informaciją apie aktyvias ir pasyvias padargo valdymo ir vairavimo sistemas, kad visiškai eliminuotumėte persidengimus ir disbtumėte maksimaliu efektyvumu.

Iškilus klausimams dėl tiksliosios žemdirbystės technologijų, veikimo ar kainos drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus, kurie visada pasiruošę padėti ir surasti geriausia sprendimą būtent Jūsų ūkiui.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.