Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Pramogos, Laisvalaikis » Sportas, sveikata » Patalpinti skelbimą

UAB „Skorpiono Takas“

UAB „Skorpiono Takas“

1
Parašykite autoriui
8 699 21 211
Nemuno g. 79, Panevėžys, LT-37355
Pažiūrėti žemėlapyje
UAB „Skorpiono Takas“ (Visi miestai)

Reklama
"UAB „Skorpiono Takas“ — didmeninės prekybos distribucinė įmonė. Mūsų atstovaujami gamintojai ir prekybos ženklai išsiskiria aukšta kokybe ir inovatyviais sprendimais. Veiklą vystome nuo 1992 metų, dirbame ne tik su pabaltijo, tačiau ir kitomis šalimis. Turime dukterines įmones Gruzijoje bei Baltarusijoje. Mūsų platinamų prekių asortimentas labai platus: - Biuro prekės (spausdinimo ir kopijavimo aparatų eksploatacinės medžiagos, skaičiavimo mašinėlės, kanceliarinės prekės ir kt.); - Sporto prekės (profesionalūs ir namų treniruokliai, fitneso inventorius, kamuoliai, plaukimo, rakečių sporto inventorius ir kt.); - Laisvalaikio prekės (dviračiai, žaidimų stalai, kamado kepsninės, paplūdimio prekės ir kt.)." Skelbime nurodyta žemiausia kaina už sporto inventoriaus priedus pvz. strėlyčių sparnelius, raištelius švilpukams ir pan. Konkrečių prekių kainas rasite mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.skorpionas.lt "1. Prekes pristatome jau kitą darbo dieną 2. Labai platus asortimentas ir visos prekės palaikomos sandėlyje 3. Profesionali pagalba renkantis inventorių 4. Vykdome sporto inventoriaus garantinį ir pogarantinį aptarnavimą"
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.