Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Stresui širdžiai nuraminti

Stresui širdžiai nuraminti

50
Parašykite autoriui
861217997
Alla (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Vitaminų ir mineralų kompleksas padedantis, kai vargina stresas. Passion Flower GP (30) - ramina, rekomenduojama, kai padidėjęs dirglumas, nervingumas; - pagerina užmigimą; - pašalina raumenų spazmas, mėšlungį; - naudojamas priešalkoholinėje programoje. CardioPhyt TM (60) - pagerina širdies ir galvos smegenų aprūpinimą krauju; - sumažina cholesterino lygį kraujyje; - sustiprina kraujagyslių sieneles; - sumažina arterinį spaudimą; - normalizuoja širdies ritmą; - energetiniu požiūriu palaiko širdies raumenį. Norintiems išsamiau sužinoti apie firmos “Santegra” siūlomą produkciją, nurodykite savo elektroninio pašto (arba Skype) adresą ir aš jums išsiųsiu firmos katalogą su aprašymu.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.