Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Specialiai sukurtas produktas VAIKAMS - Ultivit Kids ™ (60)

Specialiai sukurtas produktas VAIKAMS - Ultivit Kids ™ (60)

40
Parašykite autoriui
861217997
Alla (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Gerai žinoma, kad vitaminai ir mineralai reikalingi vaiko organizmo tinkamam vystymuisi. Tyrimai parodė, kad paskutiniu metu vaikų avitaminozė tapo paplitusiu reiškiniu. Viena iš to priežaščių - pasikeitusios mitybos tradicijos. Be to, vaikai dažnai renkasi tai, kas “skanu”, o ne tai, kas naudinga. Su maistu į vaiko organizmą turi patekti būtini vitaminai ir mineralai, atitinkamas jų kiekis privalo būti organų audiniuose. Vitaminai ir mineralai atlieka svarbų vaidmenį apytakos procesuose, būtini audinių sandarai, formuoja sveiką organizmą ir garantuoja tinkamą vaiko augimą. Specialiai sukurtas kompanijos Santegra ® produktas vaikams Ultivit Kids - malonaus skonio kramtomos tabletės, kurios užtikrina reikiamą vitaminų ir mineralų derinį, ypatingai svarbų vaikams intensyvaus augimo periodu. Į Ultivit Kids sudėtį įeina vitaminai-antioksidantai (A,E,C), apsaugantys augantį organizmą. Ultivit Kids (60) : ● užtikrina gyvybiškai būtiną vitaminų ir mineralų derinį, užkerta kelią vaikų hipovitaminozės vystymuisi; ● pasižymi bendruoju sveikatos pagerinimo poveikiu; ● stiprina kaulų-raumenų sistemą; ● turi antioksidantų, apsaugančių organizmo ląsteles nuo laisvųjų radikalų pakenkimų; ● normalizuoja medžiagų apykaitą; ● stiprina imuninę sistemą; ● geležis, esanti produkto sudėtyje, reikalinga hemoglobino sintezei, apsaugo nuo geležies stygiaus. Ultivit Kids užtikrina pilnavertį vaiko organizmo mitybos palaikymą.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.