Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Kaip senti sveikai, gyventi aktyviai, gražiai ir laimingai

Kaip senti sveikai, gyventi aktyviai, gražiai ir laimingai

45
Parašykite autoriui
861217997
Alla (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Nuo senatvės nepabėgsi, bet galima senti sveikai, gyventi aktyviai, gražiai ir laimingai... Sveikatą gerinti niekada nevėlu. Aukštos kokybės natūralūs produktai Alfalfa (100) + Osteo Complex (180) specialiai sukurti vyresnio amžiaus žmonėms, nusilpusiam organizmui. Jos padeda gyventi aktyviai, gražiai ir laimingai. Alfalfa (100) - liucerna: ● natūralus vitaminų ir mineralų kompleksas; ● valo organizmą; ● formuoja ir stiprina dantų emalę; ● valo kepenis, limfa ir kraują; ● stabdo arteriosklerozė, susirgimus; ● pagerina priešinės liaukos sekreto nutekejima; ● normalizuoja vandens- druskų apykaitą. Osteo Complex (180): ▪ stiprina kaulinį audinį, raiščius ir sąnarius; ▪ lengvai įsisavinamo kalcio ir mangano šaltinis; ▪ apsaugo nuo osteoporozės vystymosi; ▪ sumažina sąnarių skausmą ir uždegimą; ▪ atstato sąnarių kremzlinius audinius; ▪ normalizuoja sąnarinio skysčio gamybą; ▪ pagerina dantų, nagų ir plaukų būklę. Unikali produktai, pagaminti pagal paskutinius medicininius tyrimus kuri padės Jums jaustis sveikais ir žvaliais.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.