Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Ajurvedinis Spa ritualas pagal došas (Vata/Pitta/Kapha)

Ajurvedinis Spa ritualas pagal došas (Vata/Pitta/Kapha)

sutartinė
Parašykite autoriui
8-646 26982
Kumelių g. 8
Pažiūrėti žemėlapyje
Edita (Kaunas)

Reklama
Pabėgti nors trumpam nuo kasdienybės, pailsėti nuo dienos rūpesčių, atjauninti kūną, sustiprinti sveikatą, nuraminti protą ir atrasti vidinę ramybę Jus kviečia masažuotoja Edita. Turbūt jau daugelis esate girdėję žodį Ajurveda. O ar esate girdėję, jog egzistuoja ajurvedinis masažas pagal prigimtį? Ajurveda - tai mokslas, kilęs prieš kelis tūkstančius metų Indijoje. Tai tūkstantmečiais patikrintos ir susitmenintos sveikos gyvensenos ir natūralaus gydymo žinios. Pagal šį mokymą, žmogaus kūną sudaro penki elementai: oras, vanduo, ugnis, žemė ir eteris, o senovės išminčiai aiškindami gyvybės fenomeną, sudėliojo tris pagrindinius gyvybinius principus - tris došas Vata, Pitta, Kapha. Vata (vėjas), Pita (ugnis) ir Kapha (žemė), kurios atspindi fizinėje ir psichologinėje žmogaus sandaroje ir daro įtaką jo sveikatai. Dėl nesveiko gyvenimo būdo, būtina atkurti došų pusiausvyrą. Nesuderintos mitybos ir netinkamos aplinkos sąlygomis įsivyrauja viena iš došų, tadėl norint išvengti įvairių negalavimų, būtina atkurti jų pusiausvyrą. Atvykę į procedūrą, kartu su masažuotoja nustatysite, kokia Jūsų prigimtis, ir koks masažas Jums labiausiai tinkamas. Masažuotoja jums parinks tinkamiausią procedūrą. Pita – atpalaiduojantis ir raminantis, Vata –šildantis ir švelnus masažas, Kapha – gilus ir kraujo apykaitą gerinantis masažas. SPA ritualą sudaro: • Specialisto konsultacija, supažindinimas su procedūros eiga. • Pasisveikinimo ritualas. • Individualiai parinktas viso kūno masažas atliekamas su juodojo sezamo aliejumi. • Masažas užbaigiamas atpalaiduojančia mintis meditacija. Laukiame Jūsų salone "Grožio forma" Būtina išankstinė registracija: tel. 8-646 26982 Adresas: Kumelių g. 8, Kaunas Masažuotoja Edita
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.