Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Pramogos, Laisvalaikis » Pažintys » Patalpinti skelbimą

Virtualus seksas, nekilnojamojo susitikimo!

Virtualus seksas, nekilnojamojo susitikimo!

00 Eur.
Parašykite autoriui
+370000000
maryannw (Vilnius)

Reklama
24/169/51,4. Ko aš noriu? Virtualus seksas. Nekilnojamojo susitikimo (reguliariai arba pasimatymą vieną naktį). Aš galiu parodyti tau prieš save kamerą ir vykdyti tavo noras, aš gonna žaisti žaislai suaugusiems. Gražus trikotažas, kojinės, bateliai... Mane domina tik seksas (nereikia žvelgti į mano sielą)! Eksperimentai, žaislai analinis seksas, gilus minetas ir dar daugiau. Kaip pradėti bendrauti su manimi? Pirmiausia, drąsiai rašykite man į paštą maryannw622@gmail.com O tada po trumpo bendravimo - mes kartu nuspręsime, kaip elgtis toliau (bijau sirgalių ir psichų). Aš ne ieškau pinigų ir nenoriu būti donoras. Na taip ilgai dar man tavęs laukti?? NEREIKIA RAŠYTI PER FORMĄ ŠIOJE SVETAINĖJE - AŠ NE GAUTI TOKIUS PRANEŠIMUS! RAŠYKITE Į MANO EL. PAŠTO ADRESAS!
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.