Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Visos vertimo palsaugos - Vertmų GURU

Visos vertimo palsaugos - Vertmų GURU

Dokumento vertimo kaina vos nuo 5 Eur!
Parašykite autoriui
+370 647 73535
Gelvonų g. 2 , LT-07149
Pažiūrėti žemėlapyje
Vertimai (Vilnius)

Reklama
Vertimų biurai tampa vis reikalingesni kiekvienam žmogui ar įmonei. Vykstant į užsienį dirbti ar mokytis, bendradarbiaujant su užsienio partneriais ar klientais tenka versti įvairius dokumentus, sutartis, reklaminius tekstus ir kitą svarbią informaciją. Kiekvienas nori taisyklingų, tvarkingų ir kokybiškų vertimų, o tai užtikrinti gali mūsų vertimų biuras Vilniuje. Pastebėjome, kad šiandien klientai mėgsta išskirtinius ir asmeniškai jiems kurtus pasiūlymus, kuriuose neskamba žodžiai „standartinė kaina”, „standartinės sąlygos”, „standartinis pasiūlymas”, todėl mūsų naudojamas žodynas yra kur kas platesnis! Teikiant pasiūlymus labai svarbi yra iniciatyva, nes šiandien klientai tikisi iniciatyvos iš juos aptarnaujančių žmonių. Šiuolaikiniai vertimų biurai turi būti kūrybiški ir iniciatyvūs – tokie esame ir mes. Mokame pateikti išskirtinius, kiekvieno kliento lūkesčius atitinkančius ir individualiai tik jiems pritaikytus pasiūlymus.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.