Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Verslo pasiūlymai » Patalpinti skelbimą

įmonių turgus

įmonių turgus

kaina sutartinė
Parašykite autoriui
+37068618228
Ilja Malkin (Vilnius)

Reklama
Tai pirmoji Lietuvoje įmonių ir verslo elektroninė parduotuvė. Elektroniniame prekystalyje bus išdėliota daugiau nei 100 įvairių įmonių. Didžiausią jų dalį sudarys uždarosios akcinės bendrovės (UAB), bet bus pasiūlyta ir kitokių, naujų ar jau veikiančių, su įvairiais įstatiniais kapitalais ir įvairių verslo šakų. Mūsų klientai yra tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Be to, mes siūlome įmones ir Lietuvos piliečiams, ir nerezidentams. Nusipirkti įmonę Lietuvoje bei užregistruoti ją savo vardu dabar per keletą minučių gali žmogus iš bet kurios pasaulio šalies. Taip pat galėsime Jums siūlyti užsienio įmones, verslus, parengtus Lietuvoje ar užsienyje, registracijos adresus, leidimus gyventi ir pan. Projektas IMONIUTURGUS.LT taip pat numato bendradarbiavimą su daugeliųužsienio piliečių. Jis suteikia asmenims, kurie nėra Lietuvos residentai, puikią galimybę įsigyti įmonę per 2-3 dienas neatvažiuojant į Lietuvą, o paslaugų paketas "EUROPARAMA JUMS" turi viską, ko galėtų prireikti užsieniečiui. Įsigijęs įmonę, kiekvienas iš mūsų klientų taip pat gaus nemokamą paslaugų paketą "EUROPARAMA JUMS", kurio dėka net ir studentas lengvai galės pradėti nuosavą verslą.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.