Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Siūlo darbą » Patalpinti skelbimą

Miško sodintojo darbas Švedijoje

Miško sodintojo darbas Švedijoje

2500
Parašykite autoriui
+37067274660
Švedija
Pažiūrėti žemėlapyje
Ramunas (Visi miestai)

Reklama
Siūlome darbą miško ūkio darbininkams Šiaurės Švedijoje. Atlyginimas nuo 20 000 kr/mėn. iki 35 000 kr/mėn. (į rankas po visų mokesčių ir nuomos, perkonvertavus į eurus nuo 2000€ iki 3500€). Darbas prie medelių daigų sodinimo Šiaurės Švedijoje bei retinimas po sodinimo sezono iki Kalėdų. Pradedam sezoną gegužės 7-9 dienomis. Sodintojai norintys turėti dar ilgesnį sezoną gali prieš ir po sezono dirbti su trimeriais, taip prailginant sezoną iki 9mėn. Pirmadienis - Penktadienis, 40h per savaitę. Galimybė dirbti savaitgaliais. 20+ metų stabiliai veikianti, bei viena didžiausių savo regione, Švedijos įmonė. Švediškas kontraktas. Įmonė suteikia transportą, įrankius, darbo rūbus ir viską kas reikalinga darbui. Sodinama TIK su vadinamu šautuvu/bazūka. SU KĄSTUVAIS NEDIRBAMA, daug kas lygina darbą Švedijos pietuose su kąstuvais ar 55/75mm. TAI NĖRA TAS PATS, ir sodinimo kiekiai ne tie ir kainos skiriasi. Darbas Jamtlande, Šiaurės Švedijoje. Visa dominanti info susisiekus el.paštu: ramunas@qvarnsjo.se arba +37067274660. (Jei neatsakau į skambutį skambinti vakare.)
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.