Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Kitos paslaugos » Patalpinti skelbimą

Oro aušinamas stovo tvirtinimo aušintuvas rankiniam lazeriniam suvirinimo aparatui

Oro aušinamas stovo tvirtinimo aušintuvas rankiniam lazeriniam suvirinimo aparatui

1
Parašykite autoriui
862089301885
teyu2014 (Visi miestai)

Reklama
Svetainė: https://www.teyuchiller.com Oro aušinamas stovo tvirtinimo aušintuvas RMFL-1000 yra specialiai sukurtas 1000-1500W rankiniam lazeriniam suvirinimo aparatui. Naudojant dvigubos grandinės konfigūraciją, šis oru aušinamas vandens aušintuvas vienu metu gali atvėsinti lazerio šaltinį ir suvirinimo galvutę. Stovo laikiklio konstrukcija leidžia šiam aušintuvui būti labai lankstiam ir patogiam naudoti. Lazerinis vandens aušintuvas RMFL-1000 taip pat turi CE, ROHS, REACH ir ISO patvirtinimą ir yra įkraunamas aplinkai nekenksmingu šaltnešiu, todėl jis nesukels jokios taršos aplinkai. Turėdamas 3400 W aušinimo galią, šio aušintuvo pakanka efektyviam rankinio lazerinio suvirinimo aparato aušinimui. Aušintuvo garantija yra 2 metai. SKYPE: teyuchiller Paštas: marketing@teyu.com.cn Tel .: + 86-20-89301885 Faksas: + 86-20-84309967
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.