Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Kitos paslaugos » Patalpinti skelbimą

Itin greitas lazerinis vandens aušintuvas CWUP-20

Itin greitas lazerinis vandens aušintuvas CWUP-20

1
Parašykite autoriui
862089301885
teyu2014 (Visi miestai)

Reklama
Svetainė: https://www.teyuchiller.com Itin greitas lazerinis vandens aušintuvas CWUP-20 pasižymi ± 0,1 ℃ temperatūros stabilumu ir yra tinkamas įvairiems ypač greitiems lazeriams, įskaitant femtosekundinius lazerius, nanosekundžių lazerius, pikosekundinius lazerius ir pan. Šis lazerinis vandens aušintuvas suprojektuotas su išmaniu temperatūros reguliatoriumi, kuris leidžia automatiškai reguliuoti vandens temperatūrą. Recirkuliuojantis lazerinis aušintuvas CWUP-20 yra patogus naudoti, nes jo gale yra ne tik lygio patikrinimas, siekiant palengvinti vandens užpildymo procesą, bet ir lengvai išardomos dulkių marlės. Ją gamina „S&A Teyu Chiller“, kuri yra Kinijoje įsikūrusi pramoninių šaldymo įrenginių tiekėja, turinti 19 metų patirtį. Aušintuvo garantija yra 2 metai. SKYPE: teyuchiller Paštas: marketing@teyu.com.cn Tel .: + 86-20-89301885 Faksas: + 86-20-84309967
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.