Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Ieško darbo » Patalpinti skelbimą

Reklama, dizainas, maketavimas ir kt.

Reklama, dizainas, maketavimas ir kt.

50
Parašykite autoriui
860631237
EuroEGO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Kokybiškos paslaugos per optimaliai trumpą laiką. UAB "EuroEGO" komanda dirba atsakingai ir operatyviai. Patikėkite darbus mums reklamos, dizaino, maketavimo srityje. Užsiimame vizitinių kortelių, atviručių, blankų, kalendorių, skrajučių, plakatų, bukletų, atviručių, katalogų, kvietimų, dovanų čekių, lipdukų, foto sienelių ir kt. maketavimas ir spauda, dizainu logotipams, prekės ženklams, Transporto priemonių apklijavimo, dizaino paruošimo ir kitais darbais.

Mūsų darbai:
www.euroego.lt/home/dizainas/

Varstomi rėmeliai click, ekspoziciniai stendai mokykloms, parodų sienelės ir sistemos, stendų nuoma ir gamyba. Halogeniniai ir LED stendų šviestuvai, reklamos agentūra, ekspozicinės foto sienelės, kilnojamos stendų konstrukcijos. Stulpeliai su virvėmis, stendų gamyba ir nuoma, prekybinės vitrinos, reklaminė įranga prekybai. ES paramos stendai, atitvarų sistema su virvėmis, vidinės ir išorinės reklamos gamyba, reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai. Šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, vienpusiai ir dvipusiai stendai, renginiai ir jų organizavimas, eksponatų aptvėrimas. Stoveliai su virvėmis atitvėrimui.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: (+370) 605 12959, (+370) 606 31237
info@euroego.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.