Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Nekilnojamasis turtas » Nauji projektai » Patalpinti skelbimą

Palemono Laiptai

Palemono Laiptai

Laiptasijos, Pakopos, Turėklai
Parašykite autoriui
860065749
vilius (Visi miestai)

Reklama
Įmonė gamina laiptų karkasus, pakopas, turėklus. Galime pagaminti beveik viską, pagal Jūsų poreikius. 15 Metų Patirtis, 1000+ įgyvendintų projektų. Viską gaminame patys, todėl galime garantuoti darbų kokybę. Profesionali ir mandagi komanda padės Jums rasti optimaliausią norimų laiptų sprendimą. Galėsite išsirinkti iš plataus pavyzdžių asortimento. Savo pakopoms naudojame tik AA klasės uosio ir ažuolo medieną, ją alyvuojame ekologiška ir ne lakia alyva. Savo darbams taikome tik aukščiausios klasės standartus, laimingas klientas mūsų prioritetas. DIRBAME VISOJE LIETUVOJE. Susisiekite: +37060065749 palemonolaiptai@gmail.com www.palemonolaiptai.lt Laiptų karkasų gamyba Laiptų pakopų gamyba Turėklų ir tvorelių gamyba Laiptų Projektavimas 14 Metų patirtis Virš 1000 įgyvendintų projektų Patrauklios kainos ir kokybės garantija Gaminame visų rūšių laiptus, nuo A iki Z. Karkasų, pakopų ir turėklų gamyba pagal Jus.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.