Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Nekilnojamasis turtas » Namai » Patalpinti skelbimą

Aukštos kokybės plastikiniai langai

Aukštos kokybės plastikiniai langai

Sutartinė
Parašykite autoriui
+37061319718
langų bazė (Visi miestai)

Reklama
Individuali įmone (IĮ) "langubaze" teikia plastikiniu langų remonto paslaugas, tokias kaip: mechanizmų, tarpinių keitimas bei mechanizmų sutepimas. Taip pat langų bazė užsiima plastikinių bei medinių langų gamyba ir jų montavimo darbais. Per dešimtmetį sukaupta patirtis mums leidžia atlikti darbus kokybiškai bei greitai, mūsų siūloma produkcija atitinka aukščiausius A++ langų reikalavimus. Mūsų darbuotojai, specialistai netik padės išsirinkti jūsų poreikiams atitinkančius langus bet ir padės su montavimo bei konstravimo darbais. Kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje ir išsirinkti langus jūsų namams.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.