Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Kompiuterija » Paslaugos, priežiūra » Patalpinti skelbimą

Kompiuterių remontas Kėdainiuose

Kompiuterių remontas Kėdainiuose

Vitalijus (Kėdainiai)

Reklama
Operacinių sistemų diegimas: windows 10, windows 8, windows 7, ... Programų diegimas: word, excel, photoshop, antivirusinės programos, ... Nuotolinė pagalba TEAMVIEWER. Kompiuterių modernizacija. Gedimų diagnostika. Supiltų skysčiais kompiuterių valymas ir remontas. Valymas nuo dulkių ir termopastos keitimas. Motininių, vaizdo plokščių remontas. Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas. Valymas nuo virusų. Tinklo įrangos diegimas Pamirštų slaptažodžių atstatymas. Prarastų duomenų atstatymas. Darbams išrašomos sąskaitos. Telefonas: 865630551 El. paštas: w3_solutions@yahoo.com https://www.facebook.com/KompiuteriuRemontasKedainiai/
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.