Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Kompiuterija » Paslaugos, priežiūra » Patalpinti skelbimą

Kompiuterių remontas Kaune 865630551

Kompiuterių remontas Kaune 865630551

Vitalijus (Kaunas)

Reklama
Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas: 1. Operacinių sistemų diegimas: windows 11,10,8,7. 2. Programų diegimas (Office, Photoshop, antivirus, ...). 3. Kompiuterių modernizacija. 4. Gedimų diagnostika. 5. Supiltų skyščiais kompiuterių valymas ir remontas. 6. Dulkių valymas ir termopastos keitimas. 7. Motininių ir vaizdo plokščių remontas. 8. Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas. 9. Valymas nuo virusų. 10. Komponentų keitimas. 11. Tinklo įrangos diegimas. 12. Naudotos ir naujos detalės kompiuteriams. 13. Pamirštų slaptažodžių atstatymas. 14. Kompiuterių ir jų dalių supirkimas. 15. Nuotolinė pagalba per Teamviewer. Atvykstu į namus. Darbams išrašomos sąskaitos. Telefonas: 865630551 El. paštas: w3_solutions@yahoo.com https://www.facebook.com/kompiuteriu.remontas.kaune1
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.