Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Kompiuterių remontas Kaune

Kompiuterių remontas Kaune

Vitalijus (Kaunas)

Reklama
Operacinių sistemų diegimas: windows 10,8,7 Programų diegimas: word, excel, photoshop, antivirusinės programos ir t.t. Nuotolinė pagalba per TEAMVIEWER. Kompiuterių modernizacija. Gedimų diagnostika. Supiltų skysčiais kompiuterių valymas ir remontas. Valymas nuo dulkių ir termopastos keitimas. Motininių, vaizdo plokščių remontas. Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas. Valymas nuo virusų. Tinklo įrangos diegimas Pamirštų slaptažodžių atstatymas. Prarastų duomenų atstatymas. Darbams išrašomos sąskaitos. Telefonas: 865630551 El. paštas: w3_solutions@yahoo.com https://www.facebook.com/kompiuteriu.remontas.kaune1
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.