Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Drabužiai, avalynė » Paslaugos » Patalpinti skelbimą

Nuogosavys.lt - mezgimo reikmenys internetu

Nuogosavys.lt - mezgimo reikmenys internetu

Fiksuota
Parašykite autoriui
+370 61002511
Džiaugsmo g. 93G, Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
Amber Instruments, UAB (Vilnius)

Reklama
Ieškote nepriekaištingos kokybės mezgimui ir nėrimui skirtų siūlų už konkurencingą rinkos kainą? Nuogos avys Jums gali padėti! Tai atsakingas šeimos verslas, kuriame dalyvauja visi šeimos nariai. Ši internetinė siūlų ir mezgimui bei nėrimui skirtų priemonių parduotuvė visada siekia puoselėti šiltus ryšius su prekes įsigyjančiais pirkėjais - lygiai taip pat kaip puoselėja šeimos tarpusavio santykius. Kiekvienas pirkėjas gali nesidrovėdamas klausti ir jam bus atsakyta! NuogosAvys.lt internetinė siūlų parduotuvė bendradarbiauja su pasaulyje žinomais siūlų gamintojais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos bei Skandinavijos, tokiais kaip: Borgo de Pazzi, CaMaRose, Filatura di Crosa, Katia, Rellana, Rico. Nuogos avys ypatingą dėmesį skiria savo asortimentui, kuriame rasite itin platų tik kokybiškų siūlų pasirinkimą bei ekologiškas, ergonomiškas ir estetiškas mezgimo bei nėrimo priemones. Sumaniai išpuoselėta prekių paieškos sistema leis greitai ir be vargo rasti norimas prekes. Be to, pasinaudoję šioje internetinėje parduotuvėje esančia siūlų skaičiuokle galėsite dar ir sutaupyti.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.