Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Profesionalių sertifikuotų biocidinių dezinfekcijos priemonių el. parduotuvė

Profesionalių sertifikuotų biocidinių dezinfekcijos priemonių el. parduotuvė

dezinfekcijai (Visi miestai)

Reklama
Profesionalių sertifikuotų biocidinių dezinfekcijos priemonių el. parduotuvė www.dezinfekcijai.lt Populiariausios prekės: Dezinfekcinis plataus naudojimo koncentratas 10/1l vandens, naikina virusus, tame tarpe COVID 19, bakterijas, labai koncentruotas (iš 5 l bakelio gaunamas 500 l dezinfekcinio skysčio) Tinka sienų, paviršių, grindų, durų rankenų, visuomeninių erdvių, lauko ir vidaus baldų, maisto gaminimo įstaigų, parduotuvių erdvių dezinfekcijai. Nuplauti nereikia. 39 EUR Chemisept greito poveikio rankų dezinfekantas 100 ml. gelis 2.99 EUR ADK-611 paviršių dezinfekantas 1000ml. Kartu siunčiame biocido liudijimus ir prekės saugos lapus. Sertifikuotas LR. 7.02 EUR ANKŲ DEZINFEKANTAS SU DOZATORIUM ADK612 (3ml vienam rankų dezinfekavimui, t.y. apie ~166 dozių) 500ml. Nuplauti nereikia. Su apsauga odai, nesukelia alergijos. Kartu siunčiame biocido liudijimus ir prekės saugos lapus. Sertifikuotas LR. 6.70 EUR CHEMISEPT WIPES Dezinfekcinės rankų ir paviršių servetėlės su daugiakartine dežute 100vnt. maxi size 9.68 EUR GREITAS PRISTATYMAS SU VENIPAK 1-2 darbo dienos Daugiau profesionalių produktų dezinfekcijai rasite www.dezinfekcijai.lt Rankų dezinfekcija Rankų dezinfekcijos priemonės su laikikliais ir dozatoriais Dezinfekuojančios servetėlės Visų paviršių dezinfekcija Rankų antiseptikas Paviršių dezinfekcija Grindų dezinfekcija Dezinfekcijos priemonė koncentratas www.dezinfekcijai.lt vadyba@dezinfekcijai.lt +37066690888
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.