Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Maistas, gėrimai » Patalpinti skelbimą

Kavos aparatų nuoma - Kavos mugė

Kavos aparatų nuoma - Kavos mugė

40
Parašykite autoriui
+370 626 33570
Paulius (Vilnius)

Reklama
Mes esame kavos platintojai namams ir biurams. Siūlome kavos aparatų nuomos paslaugas Jums. Nuomojame kavos aparatą tiek ilgalaikiam tiek trumpalaikiam laikotarpiui. Užsisakykite kavos aparatą jau šiandien! Dirbdami nuo 2006 metų ir turėdami profesionalią komandą, užtikriname greitą ir reguliarų kavos pristatymą, laiku atliktą kavos aparatų priežiūrą ir malonų bendradarbiavimą. Ilgalaikė kavos aparato nuoma – mūsų kavos aparatų nuomos pasiūlymai ilgalaikei nuomai yra orientuoti į biurus, įmones, ofisus, kavines ir visur kur reikalinga kokybiška ir šviežia kava. Galime pasiūlyti sprendimus tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, pritaikydami pasiūlymą pagal Jūsų individualius poreikius. Pastatysime Jums naujus, profesionalius, automatinius kavos aparatus, rūpinsimės Jų priežiūra, pakonsultuosime kavos pasirinkimo klausimais, sudarysime stabilią kainodarą ir tikimės tapti patikimais Jūsų partneriais. Ilgalaikė kavos aparatų nuomos paslauga teikiama visoje Lietuvoje. Trumpalaikė kavos aparato nuoma – tai patogus ir ekonomiškas sprendimas Jūsų šventėms, renginiams, parodoms, mokymams, seminarams ir visur kur reikia greitos kavos tiekimo paslaugos ir aptarnavimo. Kavos aparatus pritaikysime pagal Jūsų išsakytus poreikius. Trumpalaikė kavos aparatų nuomos paslauga teikiama Vilniuje ir Kaune. Nepamirškite, kad mūsų paslaugų spektras apima ne tik kavos aparatų nuomą, bet ir kavos pupelių tiekimą, konsultacijas dėl tinkamo kavos aparato pasirinkimo, taip pat tinkamą kainodarą kavai. Susisiekite su mumis telefonu: +370 626 33570 arba el. paštu info@kavosmuge.lt https://kavosmuge.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.