Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Interjeras » Patalpinti skelbimą

roletai, žaliuzės, markizės - roleta.lt

roletai, žaliuzės, markizės - roleta.lt

15
Parašykite autoriui
862435459
Erfurto g. 4-69, LT-04117 Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
Roleta (Visi miestai)

Reklama
Siūlome platų roletų, žaliuzių, tinklelių nuo vabzdžių pasirinkimą. Operatyviai paruošiame komercinį pasiūlymą ir įvykdome užsakymą. Kodėl verta rinktis mus? -Klientams siūlome tik kainos ir kokybės santykį atitinkančias medžiagas ir audinius. -Prekes užsakinėjame tiesiogiai iš gamintojų. -Dirbame efektyviai ir užsakymus atliekame sutartu terminu. Pasirašome darbų atlikimo sutartį. -Neturime prabangių salonų ir neefektyvių darbuotojų, kurie išlaikomi kliento sąskaita. Konsultuojame ir padedame išsirinkti tinkamiausią gaminį bei audinius. Platus medžiagų ir komponentų pasirinkimas. Gamyboje naudojame tik sertifikuotas ES medžiagas. Darbams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Mūsų asortimente: - Kasetiniai roletai - Klasikiniai roletai - Roletai diena naktis - Blackout roletai (temdantys roletai) - Roletai nuo saulės - Roletai valdomi iš apačios į viršų - Glasgard roletai - Screen roletai - Horizontalios žaliuzės - Medinės žaliuzės - Plisuotos žaliuzės - Vertikalios žaliuzės - Tinkleliai rėmeliai - Tinkleliai roletai - Tinkleliai durys KONTAKTAI: 862435459 info@roleta.lt www.roleta.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.