Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

  • Entry is inactive
Rūgštinis veido valymas

Rūgštinis veido valymas

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas)

Reklama
Kiekvienas žmogus, kuris rūpinasi savo veido oda, puikiai žino, kad periodiškas veido valymas yra neišvengiamas dalykas. Kosmetologai gali Jums pasiūlyti įvairių jo metodų, tačiau vienas populiariausių išlieka rūgštinis veido valymas. Rūgštinio veido valymo dėka, pašalinamos negyvos odos ląstelės bei skatinama odos regeneracija. Jeigu Jus kamuoja įvairios veido odos problemos, šis veido valymo metodas taip pat gali padėti pagerinti jos būklę: sumažinti bėrimus, pigmentaciją, smulkias raukšleles, pagerinti odos struktūrą, sutraukti išsiplėtusias poras. Prieš atliekant procedūrą rūgštys parenkamos atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir pageidaujamus rezultatus. Domina rūgštinis veido valymas? Daugiau informacijos: https://www.amberesthetic.lt/rugstinis-veido-valymas Registracijos tel.: +37061363855 Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.