Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

PRP procedūra Kaune

PRP procedūra Kaune

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas)

Reklama
PRP procedūra – tai neeilinė tiek atlikimu, tiek suteikiamu poveikiu procedūra. Atliekant PRP procedūrą nepasitelkiami jokie cheminiai preparatai, o tik paties paciento kraujas. Dėl šios priežasties nėra alerginės reakcijos rizikų. Pirmu žingsniu iš paciento venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo. Tada jis centrifuguojamas tam, kad trombocitais praturtina plazma būtų atskirta nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Vėliau gautas trombocitų koncentratas pacientui suleidžiamas į odą. Taip suaktyvinamos bei atjauninamos ląsteles, skatinama kolageno gamyba. Poveikis: sprendžiamos odos senėjimo problemos, oda tampa skaistesnė, stangresnė, puikiai sudrėkinta, atgaivinta, sumažinamos raukšlelės, gydomai randai po aknės. Dažniausiai pakanka atlikti 1-2 procedūras su 1-2 mėn. pertrauka. Vėliau dažniausiai pakanka 1-2 procedūrų per metus. Tikslesnis procedūrų skaičius priklauso nuo konkrečios situacijos. PRP procedūra atliekama Amber Esthetic klinikose Kaune ir Marijampolėje. Maloniai Jūsų lauksime! https://www.amberesthetic.lt/prp-procedura Registracijos tel.: Kaune +37061363855 Marijampolėje + 370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.