Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Kojų kapiliarų šalinimas lazeriu

Kojų kapiliarų šalinimas lazeriu

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas)

Reklama

Išsiplėtę kapiliarai kojų srityje tai dažnai pasitaikanti problema moterims, ypač nėštumo metu, bei žmonėms dirbantiems nuolatinį stovimą arba sėdimą darbą. Gentle MaxPro Nd: YAG lazeris padeda lengvai ir greitai pašalinti pavienius ir plonus kapiliarus. Lazerio GentleMax PRO Nd:YAG bangos ilgis siekia 1064 nm, tad jis gali prasiskverbti giliai į odą ir paveikti giliau esančius išsiplėtusius pavienius kapiliarus. Atliekant procedūrą lazerio spinduliai nukreipiami į pažeistą kraujagyslę. Kraujagyslėse esantis hemoglobinas sugeria lazerio išskiriamą šviesą, o aplinkinė oda lieka nepaliesta, kraujagyslės sienelės sulimpa. Procedūros metu nesukeliamas žymus diskomfortas, ji atliekama greitai. Amber Esthetic klinikoje kojų kapiliarų šalinimą Kaune atlieka tik profesionalus gydytojai. Maloniai Jūsų lauksime! https://www.amberesthetic.lt/kapiliaru/salinimas Registracijos tel.: Kaune +37061363855

Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.