Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Kapiliarų šalinimas lazeriu

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas)

Reklama
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių. Su šia problema ypač dažnai susiduria moterys. Ji paaštrėja nėštumo metu, taip pat gali pasireikšti nuolatos dirbant stovimą arba sėdimą darbą. Pavienių kapiliarų šalinimas lazeriu yra saugus ir efektyvus problemos sprendimo būdas. Gentle MaxPro Nd: YAG lazeris išsiskira savo parametrų deriniu, kuris leidžia atlikti efektyvų smulkių kraujagyslių gydymą ir yra plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų šalinimui. Efektyviausias rezultatas pasiekiamas šalinant plonus „siūlinius“ ir pavienius kapiliarus. Procedūros metu lazerio spinduliai nukreipiami į pažeistą kraujagyslę. Kraujagyslėse esantis hemoglobinas sugeria lazerio išskiriamą šviesą, o aplinkinė oda lieka nepaliesta, kraujagyslės sienelės sulimpa. Procedūra greita, nejaučiamas didelis diskomfortas. Pavienių kojų kapiliarų šalinimas atliekamas Amber Esthetic klinikoje Kaune. Maloniai Jūsų lauksime! https://www.amberesthetic.lt/kapiliaru/salinimas Registracijos tel.: Kaune +37061363855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.