Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Pastebėjote, kad Jūsų oda išsausėjo, jaučiate tempimo jausmą, ji nebe tokia elastinga ir gyvybinga? O kremai, serumai bei kaukės nebegelbsti. Išbandykite hialurono rūgšties injekcijas ir pamirškite šias problemas!
Hialurono injekcijos padės atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį odoje ir atstatyti drėgmės balansą. Injekcijų pagalba išlyginamos nosies-lūpų raukšlės, raukšlelės aplink akis bei lūpas, marionetės raukšlės. Veido oda atjauninama, puikiai sudrėkinama, išlyginamos raukšlės bei grąžinamas sveikas odos spindesys. Hialurono injekcijos taip pat padeda pakoreguoti lūpų, skruostų, smakro formą bei veido ovalo kontūrą.
Hialurono injekcijos Kaune: https://www.amberesthetic.lt/hialurono-injekcijos
Lauksime Jūsų atvykstant!
Registracijos tel.: +37061363855
Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.