Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Biorevitalizacija – giliam odos drėkinimui

Biorevitalizacija – giliam odos drėkinimui

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Svarstote kaip intensyviai sudrėkinti išsausėjusią veido odą? Išbandykite biorevitalizaciją – gilaus odos drėkinimo procedūrą, kuri taip pat papildo odą ir kitomis naudingomis medžiagomis. Jokie drėkinamieji kremai, serumai ar kaukės nepadės taip sudrėkinti odos kaip ši procedūra.
Atliekant biorevitalizaciją, mikroinjekcijomis į veido odą suleidžiami didesnės koncentracijos hialurono rūgšties užpildai. Taip yra papildomos hialurono rūgšties atsargos odoje odoje, ji yra giliai sudrėkinama, skatinama jos regeneracija. Oda tampa stangresnė, elastingesnė, skaistesnė, jaunesnė, pagerėja jos tonusas, išlyginamos raukšlelės, atstatomas natūralus švytėjimas!
Daugiau informacijos apie biorevitalizaciją Kaune bei Marijampolėje: https://www.amberesthetic.lt/biorevitalizacija
Registracijos tel.: +37061363855
Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas

Registracijos tel.: +37068824855
Adresas: Kauno g. 47, Marijampolė
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.