Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Atsikratykite nepageidaujamų plaukų visam gyvenimui!

Atsikratykite nepageidaujamų plaukų visam gyvenimui!

fiksuota
Parašykite autoriui
+370 695 53303
Kęstučio g. 93, Kaunas
Pažiūrėti žemėlapyje
EPIL (Kaunas)

Reklama
Teikiame tik elektroepiliacijos procedūras. Šiuo metodu galite visam gyvenimui pasišalinti nepageidaujamus plaukelius nuo bet kurių kūno vietų. Kaip vyskta elektroepiliacija: plonas zondukas įvedamas į plauko folikulą, kad jį paveiktų elektros impulso skleidžiamu karščiu ir tokiu būdu suardytų folikule augimo zoną, tuomet plaukas išimamas todėl nereikia laukti kol plaukai patys iškris. Atlikus reikiamą skaičių procedūrų plaukeliai pašalinami visam gyvenimui ir niekada nebeatauga! Elektroepiliacija buvo sukurta 1875 metais ir daug metų tobulinta, todėl galima vienareikšmiškai pasakyti, kad tai pati efektyviausia nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūra pasaulyje. Ši procedūra neturi jokio ilgalaikio šalutinio poveikio žmogui, nesukelia alerginių reakcijų. JAV maisto ir vaistų valdyba (FDA) ir Amerikos medicinos asociacija pripažįsta elektroepiliaciją kaip vienintelę techniką, kuria įmanoma negrįžtamai pašalinti plaukus, kadangi visiškai suardomos plaukų folikulų struktūros išauginančios plaukelius. Elektroepiliacijas atlieka specialistės su kosmetologiniu, medicininiu išsilavinimu. Dirbama su aparatūra Apilus xCell Pro. https://www.elektroepiliacija.lt/paslaugos/elektroepiliacija/
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.