Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Transportas » Transporto ir kt. paslaugos » Patalpinti skelbimą

Lekas.lt - Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje

Lekas.lt - Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje

100
Parašykite autoriui
+37099999999
Tomas (Klaipėda) Vartotojo anketa

Reklama
Perkraustymo, krovinių pervežimo, griovimo, sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje.

Lekas – tai ženklas kuris teikia įvairias efektyvias paslaugas

Siekdami patenkinti klientų poreikius ir pateisinti savo prekės ženklą, teikiame įvairias perkraustymo paslaugas, įskaitant baldų pervežimą, krovinių pervežimą, perkraustymo paslaugas ir statybinių medžiagų pervežimą.

Siūlome persikraustymą be rūpesčių, užtikrindami, kad daiktai nenukentėtų, teikdami aukščiausios kokybės darbą ir išlaikydami pozityvų požiūrį. Esame įvairiapusiški, nes perkraustymo ir pervežimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Taip pat siūlome griovimo paslaugas asmenims, kurie nenori arba negali patys atlikti būtiniausių griovimo darbų ir ieško patikimų, kvalifikuotų ir patyrusių meistrų, suteikusių šimtus griovimo paslaugų.

Www: https://lekas.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.