Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Pramogos, Laisvalaikis » Kita » Patalpinti skelbimą

Future Live - paroda

Future Live - paroda

Nuo 8,50 eur. - 49 eur.
Parašykite autoriui
+370 693 33 339
Upės g. 9, Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
Future Live (Vilnius)

Reklama
Future Live interaktyvi paroda yra šiuolaikiškas švenčių, vakarėlių, renginių, gimtadienių praleidimo būdas. Parodoje yra naudojama šiuolaikiškiausios interaktyvios technologijos, kurios leis jums patirti visiškai naują pasaulį. Paroda skirta vaikams ir suaugusiems. Priklausant nuo kam skritas renginys: Suaugusių veiklos: Just Dance šokiai Jenga suaugusiems Interaktyvus stalas Atgimstantys piešiniai Interaktyvus menininkas → Neono nuspalvinimas Interaktyvios sūpynės suaugusiems Instagram nuotraukų zona Daugiau informacijos <a href="https://www.futurelive.lt/kur-svesti-imones-vakareli-vilniuje/" > čia</a>. Vaikų veiklos: Just dance šokiai Interaktyvus stalas Interaktyvi smėlio dėžė Kubeliai Atgimstantys piešiniai Interaktyvus menininkas Interaktyvios sūpynės vaikams ir suaugusiems Kamuoliukai Madingų nuotraukų zona Daugiau informacijos <a href="https://www.futurelive.lt/kur-svesti-vaiko-gimtadieni-vilniuje/" > čia</a>.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.