Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Parduodamas verslas transporto-ekspedicijos įmonė

Parduodamas verslas transporto-ekspedicijos įmonė

verslas (Visi miestai)

Reklama
Pagrindinė įmonės veikla - birių krovinių pervežimas ir ekspedijavimas Birūs kroviniai – tai nesupakuoti, dažniausiai smulkios frakcijos (nuo ~0,2 mm) kroviniai, kuriems pergabenti reikalingos sandarios talpos. Tokiais kroviniais dažniausiai yra vadinami visi nelipnūs, smulkios frakcijos ir neskysti kroviniai, tokie kaip grūdai, smėlis, žvyras, skalda ir t.t., kurie nėra supakuoti. Mes siūlome birių krovinių vežimą dideliais kiekiais savo nuosavu transportu su savivartėmis priekabomis. Savivarčio priekabos talpa yra 33-38 m³, maksimalus svoris – 28 tonos. Birūs kroviniai yra pakraunami per viršų specialiai pritaikyta krovimo technika, o iškraunami per galinį dangtį, pakėlus savivarčio priekabą. Birias medžiagas gabename visoje Lietuvoje, galime transportuoti ir į kaimynines Europos sąjungos valstybes. Birių krovinių pervežimas Grūdų gabenimas Smėlio, žvyro gabenimas Kitų birių medžiagų gabenimas Statybines medžiagas Žvyrą, smėlį, juodžemį, skaldą ir pan. Ūkininkų produkciją Grūdus, bulves, runkelius ir pan. produktus Chemikalus, Trąšas, birias chemines medžiagas pramonei, gamybai ir pan. Visų tipų birias atliekas, statybinį „gruzą“ ir pan. Įsteigta 2012, PVM mokėtoja, registracija Vilniuje Įmonė jokių skolų ir įsipareigojimų neturi. Buhalterija nuo įsteigimo iki šios dienos tvarkoma vienoje buhalterines paslaugas tvarkančioje įmonėje, todėl visa srauto istorija nuo A iki Z yra žinoma. Įmonės vadovas - nesikeitė, todėl visa istorija žinoma. Vienintelis akcininkas - valdantis 100 % Sutartys su užsakovais ir puikūs ilgamečiai asmeniniai santykiai pervežimų užsakymams. Sutartys su tiekėjais, servisais labai gerais įkainiais ir sąlygomis. Bendradarbiaujame su įvairiomis Lietuvos statybos bendrovėmis bei kelių statybos ir eksploatacijos įmonėmis, todėl birių krovinių pervežimo srityje esame įgiję didžiausią patirtį. Esant poreikiui, suteiksiu visą sukauptą informaciją darbui. Įmonė pilnai paruošta pardavimui ir naujam startui. Daugiau info: info@grudulogistika.lt +37066246555
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.