Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Verslo pasiūlymai » Patalpinti skelbimą

Išorinės ir vidinės reklamos gamyba.

Išorinės ir vidinės reklamos gamyba.

Sutartinė
Parašykite autoriui
865527832
Maišiagala. Vilniaus raj.
Pažiūrėti žemėlapyje
Litpolstar (Visi miestai)

Reklama
UAB LITPOLSTAR pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmones, kainas, gaminius ir paslaugas, bei prekių ir produkcijos išdėstymą. Mes gaminame : - reklaminius rėmelius (plastmasiniai rėmeliai; stovai (paprasti ir teleskopiniai); laikiklius prie rėmelių; įvairius tvirtinimo elementus rėmeliams); - informacinius ir reklaminius bukletus, vizitinių kortelių ir meniu laikiklius; - PVC gaminius (įvairūs laikikliai, apsauginiai vokai ir pan.); - stovus, informacinius stendus ir laikiklius plakatams; - sulankstomas dėžes (atlaiko svori iki 20 kg); sandėliavimo dėžutės; - kanceliarijos prekių produkciją (dokumentų dėklas, skirtukai ir pan); - POS sistemos; - dujotiekių / vandentiekių vamzdžių apkabos; - įpakavimo tara (indėliai); - cigarečių dėklus; - lauko ir vidaus reklama. Mūsų paslaugos: - priimame užsakymus nestandartiniams gaminiams iš įvairaus plastiko (PMMA – organinis stiklas; PET; PVC; PS); - graviruojame ir pjaustome lazeriu iš metalo, medžio, stiklo, popieriaus, odos, akmens, plastiko ir kitų medžiagų; - kokybiškai ir greitai liejame gaminius su savo ir užsakovo liejimo formomis, atsakome už tinkamą jų eksploatavimą, priežiūrą, galime atlikti smulkų remontą; - spaudos darbai: ofsetinė spauda; šilkografija; tampografija; skaitmeninė spauda; - vėliavų stiebus, verslo dovanas, dizaino, šventinių papuošimų ir kitų paslaugų susijusių su vaizduojamąja reklama.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.