Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Suomijos gamykloje reikalingi

Suomijos gamykloje reikalingi

3700
Parašykite autoriui
860398919
Darbas (Visi miestai)

Reklama
Suomijos gamykloje reikalingi: Metalo lankstymo staklių operatorius Metalo frezavimo staklių operatorius Suvirintojai Aliuminio ir nerūdijančio plieno suvirintojai Betonuotojai, armatūrininkai, formų paruošėjai, dirbti ant stalų ir t.t Elektros skydų surinkėjai Baldų gamyklai , frezeruotojai gręžimo staklių operatorius, laminavimo meistras. Reikalavimai: Panašaus darbo pobūdžio arba darbo patirtis. Mes jums siūlome: Nemokamą įdarbinimą; Suomijos įmonėje Suteikiamos visos socialinės garantijos Darbo užmokestis mokamas du kartus per mėnesį Atlyginimai nuo 12.50 Iki 17 EUR /val (2000-3700 €/mėn. į rankas) Drabužiais, batai ir kt.) Geras darbo sąlygas ir draugiškas kolektyvas Padedame apgyvendinti, taip pat paruošti visus reikalingus dokumentus, pasitinkame atvykusius. Daugiau informacijos: CV siųsti: iinnolink@gmail.com www.innolink.fi/ www.facebook.com/darbasgamyklose/ Atsiųskite savo CV ir mes susisieksime.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.