Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Suomijos gamykloje reikalingi

Suomijos gamykloje reikalingi

3700
Parašykite autoriui
865642609
Darbas (Visi miestai)

Reklama
Suomijoje gamyklose reikalingi; Betonuotojai, armatūrininkai, formų paruošėjai ir t.t Suvirintojai Aliuminio suvirintojai Elektros skydų surinkėjai Metalo lankstymo staklių operatorius Metalo frezavimo staklių operatorius Įvairių maisto produktų fabrikams reikalingi darbuotojai. Reikalavimai Panašaus darbo pobūdžio arba darbo patirtis. Mes jums siūlome Nemokamą įdarbinimą, Suomijos įmonėje Suteikiamos visos socialinės garantijos Darbo užmokestis mokamas du kartus per mėnesį Atlyginimai nuo 12.50 Iki 17 EUR /val (2000 - 3700 EUR /mėn.) Drabužiais, batai ir kt.) Geras darbo sąlygas ir draugiškas kolektyvas Padedame apgyvendinti, padedame paruošti visus reikalingus dokumentus, pasitinkame atvykusius Daugiau informacijos: CV siųsti iinnolink@gmail.com Tel.: 370 6 5642609 Viber WhatsApp www.innolink.fi/ https://www.facebook.com/Darbas-Suomijos-Gamyklose-127808061948037/
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.