Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Ieškomas Buhalteris (-ė)

Ieškomas Buhalteris (-ė)

1000
Parašykite autoriui
+37062569822
BP Group Logistics (Klaipėda)
• Darbo pobūdis: - Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas; - Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms; - Savalaikis ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines įmonių nustatytas tvarkas; - Buhalterinės apskaitos procesų kontrolė, optimizavimas. • Reikalavimai: - ekonominis, buhalterinis arba finansinis išsilavinimas; - Ne mažiau kaip 2 metai panašaus darbo patirtis; - Darbo patirtis buhalterine apskaitos programa (pageidautina Rivilė); - LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius bei įmonės veiklą, žinojimas bei nuolatinis domėjimasis jomis; - Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai; - Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas. • Kompanija siūlo: - darbą tarptautinėje kompanijoje, turinčioje ilgametę patirtį savo srityje - profesionalią darbo aplinką ir stabile kolektyvą, kur vertinama pagarba ir geranoriškumas; - asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; - patrauklų darbo užmokestį ir visas priemones sėkmingiems rezultatams užtikrinti. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Buhalteris". Konfidencialumas garantuojamas. • Kontaktai Email: info@bpgroup.lt Tel. +37062569822 Klaipėda
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.