Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Vilniaus verslo kolegija – verslo studijos Vilniuje

Vilniaus verslo kolegija – verslo studijos Vilniuje

Pagal pasirinktą studijų programą
Parašykite autoriui
+370 5 215 4884
Kalvarijų g. 129-401, Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
Vilniaus verslo kolegija (Vilnius) Vartotojo anketa

Reklama
Svajoji studijuoti išskirtinai? Nori studijuoti tarptautinėje bendruomenėje? Tiki, kad studijuoti ir dirbti vienu metu, keliauti studijų metu yra įmanoma? Tuomet Vilniaus verslo kolegija – kaip tik Tau! Vilniaus verslo kolegija – tai novatoriškos tarptautinės verslo vadybos, turizmo, logistikos, anglų kalbos ir informacinių technologijų studijos Vilniuje. Kolegija Vilniuje kviečia studijuoti ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis - net šešios studijų programos vyksta užsienio kalba. O bendruomenėje studijuoja virš 70 studentų iš 22 užsienio šalių! Vilniaus verslo kolegija siūlo nuolatines ir ištęstines studijas, taiko inovatyvius mokymo metodus. Studijos Vilniuje, paremtos integruotu Projektinio mokymosi metodu, o Verslo vadybos studijos organizuojamos ir Team Academy metodu – tai verslo poreikius atitinkančios studijos, ne auditorijos suole. Erasmus programa – tai studentų praktika bei studijos užsienyje, taip pat ir kiti tarptautiniai projektai - puiki galimybė kiekvienam! Po studijų suteikiamas aukštojo profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Kaina priklauso nuo studijų programos ir formos pasirinkimo. Galima pasinaudoti Valstybinio studijų fondo finansavimu. Susidomėjai? Susisiek arba atvyk pas mus! Tavo Vilniaus verslo kolegija! www.kolegija.lt Kalvarijų g. 129-401, Vilnius +370 616 55 422 +370 5 215 4884 info@kolegija.lt priemimas@kolegija.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.