Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Teksto redagavimas dirbtinio intelekto pagalba

Teksto redagavimas dirbtinio intelekto pagalba

5
Parašykite autoriui
+37065777548
guru (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Suredaguosime Jūsų tekstus pasitelkę mūsų sukurtą ir dirbtiniu intelektu grįstą kalbos taisymo įrankį. Įprastai redaktoriai taiso tik grubiausias – didžiąsias kalbos klaidas. Visų kalbos siūlymų sąrašas ilgas ir geram redaktoriui reikia daug praktikos šias klaidas pastebėti,nes lietuvių kalboje yra tūkstančiai taisyklių ir išimčių – tokios gausos paprasčiausiai neįmanoma įsiminti. Mūsų programa atpažįsta ne tik neteiktinus, tačiau ir vengtinus, šalutinius, lygiaverčius kalbos normos variantus – milijonus galimų klaidų, tarp kurių: 1330 000+ neteiktinų, vengtinų, šalutinių ar lygiaverčių lietuvių kalbos normos variantų 160 000+ žargonybių ir jų variantų 650 000+ lietuvių kalbos svetimybių ir jų variantų 1 000+ terminų Žodžių reikšmių, darybos klaidos Didžiosios kalbos klaidos Skyrybos klaidos. Telefonas - +37065777548 El. paštas - txt@txt.guru
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.