Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

VARGAS

VARGAS

120000
Parašykite autoriui
0967867867
097565654 (Šiauliai)

Reklama
Sveiki, Daugeliui žmonių reikia pinigų, kad finansuotų įvairius dalykus, arba turi skolas, iš tikrųjų beveik visi, kad būtų realistiškesni. Siekdamas kovoti su skurdu ir bankų atskirtimi, pateikiu jums paskolos kreditą sunkumų patiriantiems asmenims (asmenims, įmonėms, pavyzdžiui, asociacijoms) arba norintiems padėti išspręsti kai kurias jų finansines problemas ar sukurti Įmonės. - Galima pasirinkti sumą nuo 3000 iki 5 000 000 eurų - Grąžinimo laikotarpio pasirinkimas: ne ilgesnis kaip 25 metai. - Metinė grąžinimo norma 3% palūkanų. Turint tai omenyje, susisiekite su manimi el. Paštu, jei jus domina. Paštas: vargaspolo2000@gmail.com
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.