Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

TOP paslaugos kaina! NT asistentas – Agentūra, kuria gali pasitikėti

TOP paslaugos kaina! NT asistentas – Agentūra, kuria gali pasitikėti

1000
Parašykite autoriui
+370 609 77412
Kaunas
Pažiūrėti žemėlapyje
NT Asistentas (Kaunas)

Reklama
NT Asistentas – tai nekilnojamojo turto agentūra Kaune. Visos paslaugos už vieną kainą. Jokių papildomų ar paslėtų mokesčių. Dažna problema - pardavinėti pačiam ar pasitikėti Nekilnojamojo turto agentūra? NT Asistentas - visos paslaugos už vieną kainą, jokių įpareigojančių sutarčių! NT Asistentas padės Jums parduoti arba nupirkti nekilnojamąjį turtą Kaune ar Kauno rajone. Nekilnojamo turto agentūra NT Asistentas - kotedžai Kaune, parduodami namai Kaune, parduodami butai Kaune. Maloniai kviečiame apsilankyti www.ntasistentas.lt internetinėje svetainėje! info@ntasistentas.lt 370 609 77412
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.