Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Lauko reklama seniūnijų skelbimų lentose

Lauko reklama seniūnijų skelbimų lentose

reklama (Visi miestai)

Reklama
LAUKO REKLAMA SENIŪNIJŲ SKELBIMŲ LENTOSE: Vienos lentos kaina tik 2€ , skelbimų lentas atnaujiname du kartus į mėnesį Pateikiamos foto atsakaitos, mūsų darbo skaidrumui užtikrinti Skaičiuojame tik seniūnijas, tačiau tarp jų dar daug kaimų/miestelių , kuriuose skelbimus taipogi iškabinsime Dirbame tik su dešimt įmonių ir įmones parenkame su skirtingomis veiklomis, siekiant išvengti konkurencijos LAUKO REKLAMA LIETUVOS MIESTUOSE: Elektrėnai Reklama taps matoma ant 200 daugiabučių lentų Iškabinsime virš 600 skelbimų Virš 15.000 potencialių klientų. Vilnius Reklama ant daugiabučių lentų (Apie 200 miesto lentos) Virš 600 skelbimų Tūkstančiai potencialių klientų. REKLAMA PAŠTO DĖŽUTĖSE: Galimybė pasirinkti miestą, kuriame Jums aktualiausia Skrajutės kaina 0,10 € / vnt Minimalus kiekis - 1000 vnt. Daugiau informacijos : www.anonser.lt 3706 68876808 , Arnoldas
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.