Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Architekto paslaugos: statinio projektavimas, namų projektai

Architekto paslaugos: statinio projektavimas, namų projektai

Sutartinė
Parašykite autoriui
+37065248506
Donatas Duoba (Visi miestai)

Esu architektas Donatas Duoba, atlieku projektavimo paslaugas nuo pradžios iki statybos leidimo gavimo (nauja statyba, rekonstravimas, remontas). Parengiu projektinius pasiūlymus. Rengiu pastatų techninius ir darbo projektus. Užsakovui pageidaujant, atlieku visas kitas reikiamas procedūras siekiant gauti statybos leidimą. Užsakau sklypo ir pastatų matavimus, topografines nuotraukas, prisijungimo sąlygas. Užsakau specialiuosius architektūros reikalavimus, nacionalinių ir regioninių parkų teritorijose - projektavimo reikalavimus saugomose teritorijose. Suderinu parengtus projektus su reikiamomis institucijomis. Gaunu ir užsakovui perduodu statybos leidimą. Rengiu įvairius statinių projektus visoje Lietuvos teritorijoje: • individualių namų projektai • negyvenamų pastatų projektai • ūkinių pastatų projektai • gatvių, kelių, dviračių takų projektai • kiti projektai Daugiau informacijos rasite https://www.donatasduoba.lt

Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.