Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Nekilnojamasis turtas » Namai » Patalpinti skelbimą

Parduodamas renovuotas namas Endriejevo mstl. centre

Parduodamas renovuotas namas Endriejevo mstl. centre

95000
Parašykite autoriui
+37067792724
Klaiėdos r. Endriejevo mstl. Veiviržėnų g. 12
Pažiūrėti žemėlapyje
Karina (Gargždai)

Reklama
Parduodamas renovuotas namas Endriejevo mstl. centre Namo išorė pilnai renovuota: lauko sienos apšiltintos 10 cm polistirolui, aptinkuotos ir nudažytos sienos, pakeistas šiferinio stogas, skardiniai pakalimai, sutvarkytas balkonas, išklotas bitumo danga. Didelė erdvi teritorija kuri ribojasi su nedideliu tvenkiniu sodo gale. Yra keletas ūkinių pastatų- keli garažai, malkinė, viralinė, sandėliai. Įveistas brandus sodas, obelų, lazdyno riešutų, riešutmedis, vyšnios ir t.t. taip pat kieme auga spalvingų krūmų bei gėlynų. Yra didelis tvirtas stiklinis šiltnamis. Turėsite kaimynus tik iš vienos pusės, kadangi šalia esantis sklypas tuščias, o sodo gale pievos tvenkinys. Name įvestas miesto vandentiekis, nuotekos. Nesenai atnaujintas vamzdynas, kai kuriuose kambariuose atliktas remontas. Visi langai plastikiniai į visas puses. Labai šviesūs ir saulėti kambariai, svetainė. Vonios kambarys 1aukšte, tačiau yra galimybė jį įrengti ir 2 aukšte. Miestelyje yra mokykla, darželis, kelios parduotuvės, bažnyčia, bendruomenės namai. Karštomis vasaros dienomis galėsite pasimėgauti netoliese esančio Kapstato ežero gaiva. Taip pat ir smagiai papramogauti šalia esančiame paplūdimyje, ir žaidimų aikštelėje. Kas mėgsta žvejoti, nepasididžiuokite išmėginti savo jėgas ežere, ten apstu lydekų, lynų ir kitų smagių žuvų. Privažiavimas asfalto keliu, puikus susisiekimas į ir iš miestelio, iki autostrados vos 1 km. Iki Rietavo 15 km. Iki Gargždų 20 km. Iki Klaipėdos 35 km.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.