Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Drabužiai, avalynė » Kita » Patalpinti skelbimą

Forza10 Sausas Šunų Maistas Internetu

Forza10 Sausas Šunų Maistas Internetu

1
Parašykite autoriui
+370 (672) 27 650
Šventupės g. 28A,47300 Kaunas,Lietuva
Pažiūrėti žemėlapyje
MB "Pethomepeople" (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Itališkas prekinis ženklas Forza10 sausas šunų maistas buvo sukurtas 1995 metais. Jo įkūrėjai Dr. Sergio Canello ir Gianandrea Guidetti – savo darbui atsidavę veterinarijos gydytojai ir maisto netoleravimo ekspertai, kurių susirūpinimas dėl sparčiai didėjančio jautrų virškinimą turinčių naminių gyvūnų skaičiaus paskatino juos sukurti išskirtinius gyvūnų maisto receptus.

FORZA10 įkūrėjai paaukojo daugiau nei 25 savo gyvenimo metus, kad atrastų funkcionalius, moksliškai pagrįstus receptus, kurie galėtų prisidėti prie mūsų keturkojų draugų ilgesnio, sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo.

FORZA10 veterinarų, mitybos specialistų ir ekspertų komanda yra įsitikinę, kad tinkamai subalansuota mityba yra kaip atskaitos taškas, nuo kurio prasideda prevencija ir gydymas. Šio prekinio ženklo atstovai gamina ėdalą naudodami skanius ir sveikus baltymus, pavyzdžiui, ančiuvius, derinant juos su gydomosiomis žolelėmis ar vaisiais.

FORZA10
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.