Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Aukščiausios kokybės Maisto papildai ir Natūrali kosmetika

Aukščiausios kokybės Maisto papildai ir Natūrali kosmetika

O. ir H. Minkovskių 98, Kaunas
Pažiūrėti žemėlapyje
Šlamutis.lt (Visi miestai) Vartotojo anketa

Aukščiausios kokybės Maisto papildai ir Natūrali kosmetika. Vitaminai ir maisto papildai skirti organizmo stiprinimui. Maisto papildai priturtinti vitaminais ir mineralais, kurie stiprina organizmą, daro teigiamą poveikį odai, plaukams ir nagams bei puoselėja Jūsų grožį. Natūralios priemonės plaukų dažymui ir priežiūrai. Vaistažolių arbatos. Išsirinkite vitaminų, maisto papildų ir priemonių plaukų priežiūrai su nuolaidomis iki 60%. www.slamutis.lt Telefono nr. 8 634 79709 Adresas: O. ir H. Minkovskių 98, Kaunas El. paštas: slamutis@slamutis.lt www.facebook.com/Slamutislt www.slamutis.lt

Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.