Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Profhilo injekcijos

Profhilo injekcijos

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Injekcijos PROFHILO® užpildu padės turėtu lygesnę bei stangresnę veido odą.
Atliekant šią procedūrą į penkis taškus abiejose veido pusėse suleidžiama patentuota PROFHILO® hialurono rūgštis. Rezultatas: išlyginamos raukšlelės, stangresnė bei elastingesnė veido oda, veido oda yra švelniai pakeliama, stabdomi odos senėjimo procesai, oda sudrėkinama, tampa skaistesnė bei švytinti.
Rekomenduojama atlikti dvi procedūros su mėnesio pertrauka. Norint palaikyti rezultatą, procedūrų kursą patartina atlikti du kartus metuose. Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.
Domina [url=https://www.amberesthetic.lt/profhilo
Maloniai kviečiame apsilankyti!]PROFHILO [/url]injekcijos Kaune arba Matijampolėje? Išsamesnė informacija apie Profhilo injekcijas: [url=https://www.amberesthetic.lt/profhilo
Maloniai kviečiame apsilankyti!]https://www.amberesthetic.lt/profhilo
Maloniai kviečiame apsilankyti![/url]
Registracijos tel.:
Kaune +37061363855
Marijampolėje + 370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.