Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymas

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Plaukų slinkimas gali kelti stresą bei nerimą, ir tai gali užklupti tiek moteris, tiek vyrus. Siekiant užkirsti kelią plaukų slinkimui pirmas žingsnis turėtų būti išsiaiškinti to priežastį. Tai padaryti galite apsilankę pas dermatologą.
Amber Esthetic klinikoje yra taikomas gydymas esant androgeniniui, židininiui bei difuziniam plaukų slinkimaui. Taip pat atliekamos procedūros plaukų slinkimo profilaktikai. Klinikoje gali būti atliekamos PRP procedūra arba mezoterapija plaukams.
PRP procedūros metu į galvos odą suleidžiama nedidelis kiekis kraujo, kuris paimamas iš paties paciento ir prieš procedūra specialiai paruošiamas. Kraujo plazmoje yra gausu trombocitų, augimo faktorių bei kitų naudingų medžiagų, kurių dėka gerinama plaukų būklė ir stabdomas slinkimas. Mezoterapijos metu, į galvos odą sušvirkščiamas specialus medžiagų mišinys, kuris aprūpina plaukus vitaminais, hialurono rūgštimi bei maistinėmis medžiagomis. Tokiu būdu stabdomas plaukų slinkimas, skatinamas augimas bei gerinama plaukų būklė.
Amber Esthetic klinikoje Jums bus paskirtas Jūsų situacijai labiausiai tinkamas plaukų slinkimo gydymo būdas!
Domina plaukų slinkimo gydymas Kaune ar Marijampolėje? Išsamesnė informacija: https://www.amberesthetic.lt/plauku-slinkimo-gydymas
Lauksime Jūsų Kaune, Popieriaus g. 16
Tel.: +37061363855
Lauksime Jūsų Marijampolėje, Kauno g. 47
Tel.: +370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.