Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Mikimira atkuriamoji plaukų kaukė „Satin touch“

Mikimira atkuriamoji plaukų kaukė „Satin touch“

Mikimira (Vilnius)

Reklama
Pristatome mikimira.lt el. parduotuvėje esančią naujieną – tai atkuriamoji plaukų kaukė „Satin touch“. Jeigu Jūsų plaukai yra sausi, ploni, nualinti nuolatinio dažymo ar chemiškai pažeisti, rekomenduojama būtent ši „Satin touch“ kaukė plaukams. Kaukėje esantis fitokeratinas ir kašmyro proteinai intensyviai drėkina, kondicionuoja ir skatina plaukų atsinaujinimą. Ši atkuriamoji plaukų kaukė puikiai atgaivins, pamaitins ir sustiprins Jūsų plaukus.
Maloniai kviečiame apsilankyti mikimira.lt elektroninėje parduotuvėje ir išbandyti „Satin touch“ kaukę bei kitas profesionalias plaukų priežiūros priemones.
www.mikimira.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.