Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Estetinės dermatologijos klinika Amber Esthetic

Estetinės dermatologijos klinika Amber Esthetic

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Amber Esthetic estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikose Jūsų laukia platus paslaugų pasirinkimas bei profesionali ir puikiai savo darbą išmananti komanda!
Šiose klinikose atliekamos estetinės dermatologijos procedūros: biorevitalizacija, mezoterapija veidui, PRP procedūra, gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis, bruksizmo gydymas botulinu, plaukų slinkimo gydymas – mezoterapija plaukams, PRP plaukams.
Taip pat čia atliekamos populiariausios injekcijos: hialurono rūgšties injekcijos, botulino toksino injekcijos, lūpų putlinimas hialuronu, injekcijos PROFHILO užpildu.
Taip pat galite rinktis lazerio procedūras: plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu, frakcinis odos atjauninimas Clear+Brilliant lazeriu.

Išsamesnę informaciją apie procedūras rasite mūsų internetinėje svetainėje www.amberesthetic.lt
Amber Esthetic estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikos yra įsikūrusios Kaune bei Marijampolėje. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!

Lauksime Jūsų Kaune, Popieriaus g. 16
Tel.: +37061363855

Lauksime Jūsų Marijampolėje, Kauno g. 47
Tel.: +370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.