Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Bruksizmo gydymas

Bruksizmo gydymas

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Kas yra bruksizmas? Tai nevalingas griežimas dantimis arba per stiprus sukandimas, siejamas su stipriais žandikaulių judesiais, dažniausiu atveju miegant. Tai gali lemti ausų bei galvos skausmo atsiradimą. Bruksizmas gali prisidėti ir prie padidėjusio dantų jautrumo, dantų nudilimo ar skilinėjimo.

Bruksizmo gydymas Amber Esthetic klinikose yra atliekamas naudojant botulino toksino injekcijas. Suleidžiamos nedideles dozes botulino toksino preparato tiesiai į kramtomąjį raumenį, kuris judina žandikaulį, tokiu būdu atpalaiduojant raumenį, kad būtų sustapdytas nevalingai atliekamas dantų griežimas ir žandikaulio suspaudimas. Bruksizmo gydymas botulino toksino injekcijomis taip pat leidžia sumažinti žandikaulio, galvos skausmą bei kitas nemalonias problemas, kurias lema bruksizmas.

Domina bruksizmo gydymas botulino toksino injekcijomis Amber Esthetic klinikose Kaune ir Marijampolėje? Daugiau informacijos: https://www.amberesthetic.lt/bruksizmo-gydymas-botulinu

Registracijos tel.:
Kaune +37061363855
Marijampolėje + 370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.